Zanechte kontakt a my Vám zavoláme

Zavolejte nám, nebo na sebe do formuláře napište kontakt. 773 99 55 22

Jméno
Email
Telefon

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Praktiky exekutorů!

Pokud je na Vás vydán exekuční příkaz, tak Vám dozajista exekutor již předvedl, nebo v nejbližší době předvede, co si všechno může vůči Vám dovolit.

Určitě již budete mít zablokované bankovní účty jak Vaše tak Vašeho manžela, budou vám výkonem rozhodnutí prováděny srážky z platu či důchodu a pokud Vás ještě nenavštívil doma, tak to jistě brzy udělá.

3D rytir s mecem v ruce a stitem ve tvaru domu ZASTAVENI EXEKUCE

Někteří exekutoři např. Vrána, Smékal, Mika nebo Cink, jsou návštěvami v domácnostech pověstní. Například k Vám přijedou v sobotu brzy ráno, strčí Vám exekuční příkaz před obličej, vrazí nohu do dveří a s křikem všichni vstávat a oblékat Vám začnou prohlížet Vaše věci. Sepíší si Váš majetek, oblepí si ho cedulkami, prohledají Vám Vaše oblečení ve skříních a šuplících, včetně spodního prádla, jestli náhodou neschováváte mezi kalhotkami miliony a ti nejotrlejší vykonavatelé exekutora Vám oznámí, že protože nemáte ledničku a pračku, kterou Vám zabavili, tak Vás nahlásí na sociální správu a ta Vám odebere děti. Pokud toto řeknou například svobodné matce, která pobírá pouze rodičovské příspěvky, tak se dozajista zhroutí.

Výše popsané není jen strašení, ale jsou to zkutečné příběhy našich klientů, kteří nám své příběhy v našich kancelářích barvitě vyprávějí.

Jak udělat z exekutora bezzubého beránka?

Jsou dvě možnosti. První z nich je, že vše zaplatíte včetně všech pokut, úroků, nákladů exekuce atd. Druhou možností je vyhlásit osobní bankrot. Po vyhlášení osobního bankrotu se na Vás nesmí exekutor „ani špatně podívat“. Vyhlášením osobního bankrotu totiž exekutor přijde o veškeré pravomoci vůči Vám. Nesmí již provést žádný výkon rozhodnutí a navíc jeho náklady exekuce klesnou na úplné minimum, řádově tisícikorun.

Po vyhlášení osobního bankrotu Vám bude stále zůstávat dostatek finančních prostředků na živobytí a výchovu dětí, zastaví se navyšování Vašeho dluhu o úroky a pokuty. Během 5 let splatíte alespoň 30% ze svých dluhů, zbytek Vám bude prominut a hlavně exekutor nad Vámi již nebude mít žádnou moc.

V případě, kdy Vám již exekutor zablokoval bankovní účet, můžete si z něho vybrat dvojnásobek životního minima. viz. Vyplacení dvojnásobku životního minima.

S Vašimi dluhy a exekutory Vám dokážeme pomoci. Jsme společnost, která již několik let pomáhá lidem v životní situaci popsané výše. Další informace se dočtete na našich stránkách exekuce nemovitosti nebo dražba nemovitosti.

Dokážeme pomoci i Vám. Poradíme Vám ZDARMA. Volejte 773 99 55 22 nebo nám napište.


Zastavení exekuce

3.2 (64%) 5 votesChyba při odesílání emailu. Email byl úspěšně odeslán. Děkujeme.