Insolvenční řízení v roce 2020

Umožníme Vám žít konečně bez dluhů. Osobní bankrot lze vyřídit přímo z domova elektronicky případně prostřednictvím pošty bez osobní návštěvy. Tento způsob oddlužení upřednostňuje 80% našich klientů. Ostatní nás navštíví v naši kanceláři. Zavolejte nám a my vám pomůžeme 773 99 55 22.

Výhodnější průběh osobního bankrotu

Výhodnější průběh insolvenčního řízení pro dlužníky bylo dosaženo novelou insolvenčního zákona z roku 2019. Podrobněji se touto novelou zabýváme viz. oddlužovací novela.

Nově bylo např. uzákoněno:

  • prolomení povinnosti úhrady minimálně 30% dlužníkových závazků v průběhu 5 let oddlužení – lze tedy uhradit například jen 10% z celkového dluhu
  • starobní a někteří invalidní důchodci ukončí své oddlužení v průběhu 3 let oproti běžným 5-ti letům
  • oddlužení lze po úhradě 60% výše závazků ukončit po 3 letech – platí pro všechny dlužníky

Po maximálně pěti letech procesu oddlužení, dojde k samotnému osvobození od placení zbývajícího dluhu a celé řízení je ukončeno. Více na stránkách osobní bankrot.

Zanechte kontakt a my Vám zavoláme

Jméno
Email
Telefon

Vaše zpráva

Odměna za sepsání návrhu

Neplaťte za sepsání insolvenčního návrhu nad rámec zákona. Již v roce 2017 bylo insolvenčním zákonem jasně specifikována částka za zpracování návrhu na povolení oddlužení a to na hodnotu 4.000 Kč pro jednotlivce a 6.000 Kč pro společný návrh manželů. Tato částka je konečná, hrazená přímo advokátní kanceláři a zahrnuje veškerou činnost se sepsáním a podáním návrhu nezbytně spojenou.

Nenechte se zmanipulovat k úhradě dalších nákladů ve formě finanční analýzy a dalšího poradenství. Výše uvedená odměna je dle zákona v rámci oddlužení konečná.

Pomůžeme Vám s oddlužením. Volejte 773 99 55 22


Osobní bankrot 2020 – pomoc s dluhy

3.8 (75%) 8 votesChyba při odesílání emailu. Email byl úspěšně odeslán. Děkujeme.