Oddlužení, neboli osobní bankrot

Oddlužení (tzv. osobní bankrot) je jediný možný stoprocentně fungující způsob, jak se dlužník zbaví svých dluhů jednou provždy.

Umožníme Vám žít bez dluhů. Provedeme Vás osobním bankrotem se 100% jistotou. Vše může proběhnout online přímo z vašeho domova nebo nás můžete navštívit v naši kanceláři.

Osobní bankrot  je důležitou částí insolvenčního zákona především pro ty dlužníky, kteří se do úpadku nedostali v důsledku své podnikatelské činnosti, ale především osobními půjčkami na chod a provoz domácnosti, na koupi zboží pro vlastní potřebu a potřebu rodiny. Oddlužení v případě, že máte dluhy z podnikání však není vyloučeno (viz podmínky osobního bankrotu).

Co je osobní bankrot

Osobní bankrot je pro dlužníky nejbezpečnější cesta jak splatit alespoň částečně své dluhy a zbytek je mu odpuštěn. V insolvenčním řízení dojde k poměrnému uspokojení dlužníkových věřitelů, protože oddlužení nemá za cíl uspokojit jen jednoho či několik málo věřitelů, jak je tomu v případě exekučního řízení.

Osobní bankrot má umožnit dlužníkům „nový start“.

Zanechte kontakt a my Vám zavoláme

Jméno
Email
Telefon

Vaše zpráva

Průběh osobního bankrotu

Po dobu 3 nebo 5 let se v rámci oddlužení provádí z dlužníkova příjmu splátky věřitelům. Výše splátky se určí vzhledem k výši mzdy a počtu vyživovaných osob. Standartní životní úroveň je dlužníkovi zachována.

Dlužník do 1.6.2019 měl povinnost uhradit svým věřitelům minimálně 30% z přihlášených pohledávek a zbytek mu byl prominut. Nově však došlo k novele IZ a tato hranice 30% byla částečně prolomena a dlužník může uhradit například jen 10% z celkových dluhů – více o novele čtěte zde.

K úspěšnému povolení osobního bankrotu jsou potřeba odborné znalosti zákona a insolvenční praxe.

My máme 99.7% úspěšnost u námi řešených oddlužení. My víme co je osobní bankrot a jak ho úspěšně prosadit.

Přesvědčte se sami o naší odbornosti. Kontaktujte nás. Tel.: 773 99 55 22


Co je osobní bankrot? Nový start pro zadlužené.

4.3 (86.67%) 6 votesChyba při odesílání emailu. Email byl úspěšně odeslán. Děkujeme.