Ohodnoťte svého insolvenčního správce

Insolvenční správce vám byl ve vašem insolvenčním řízení přidělen soudem. Insolvenční spváce má vykonávat svoji činnost svědomitě a nestranně a jeho úkolem je uspokojit věřitele v co největším rozsahu.

Jak jsme však zjistili z naši dlouholeté praxe, kdy jsme již oddlužili stovky a stovky našich klientů, že ne každý správce si počíná korektně, odborně a s náležitou úctou ke všem účastníkům insolvenčního řízení. Tyto informace čerpáme z výpovědí našich klientů, kteří nám referují o průběhu jejich řízení po jeho povolení.

Z některých svých správců jsou dlužníci nadšeni a z některých méně. Je jasné, že pokud vám správce pomůže odblokovat váš bankovní účet, vyřeší vrácení zabaveného majetku exekutory, popřípadě se svědomitě zabývá jednotlivými přihláškami vašich věřitelů, které v některých případech popře co do výše, pak je vámi oblíben.

Z důvodu, aby jste se mohli vyjádřit k vašemu správci, založili jsme pro vás web www.insolvencni-spravci-hodnoceni.cz,  kde se můžete k jednotlivým správcům a jejich dosavadní činnosti vyjádřit.

Vaše vyjádření je zcela anonymní, kdy své jméno a emailovou adresu nemusíte vůbec uvádět. Správce můžete ohodnotit buď formou hvězdiček, popřípadě a to by jsme byli rádi formou komentáře co si o daném insolvenčním správci a jeho práci myslíte.

Co největší spokojenost s vašim insolvenčním správcem vám přeje tým stopdluhum.cz

Insolvenční správce hodnocení 3.84/5 (76.80%) 25 votes
Sdílejte tento článek

FacebookMore...