Jak získat od exekutora své auto zpět?

Zcela jednoduše. Vyhlaste osobní bankrot. Vyhlášením osobního bankrotu získáte své auto zpět a několik bonusů k tomu navíc.

Pokud Vám exekutor již zabavuje Vaše movité věci, tak jste pravděpodobně ve dluzích až po uši a Vaše dluhy nezvládáte splácet.

Vyhlášením osobního bankrotu se zastaví jakékoliv vymáhání ze strany exekutorů nebo dalších Vašich věřitelů. Insolvenční zákon totiž zakazuje věřitelům uspokojování jejich pohledávek nad rámec insolvenčního řízení. Toho jsou si exekutoři vědomi a se zahájením oddlužení si exekutoři nedovolí žádný výkon exekuce.

Pro exekutora to například znamená, že Vás již nesmí navštívit, aby Vám zabavil jakýkoliv majetek, již nesmí prodat Vaše zabavené věci (auto, ledničku, pračku, televizi, dvd atd.) a má povinnost Vám je vrátit. Stejně tak musí odblokovat již zablokované bankovní účty.

Zahájením řízení o Vašem oddlužení získáte nejen svůj movitý majetek zpět, ale navíc se Vám sníží Váš celkový dluh u jednotlivých věřitelů na 30% a až 70% z Vašeho dluhu Vám může být prominuto.

Podáním návrhu na povolení oddlužení, popřípadě vydáním usnesení o povolení oddlužení se zastaví navyšování Vašeho dluhu o úroky a pokuty.

Po podání návrhu na povolení Vašeho osobního bankrotu nesmíte již žádnému věřiteli uhradit žádnou splátku. Splácet začnete znovu až Vám to určí soud a to většinou trvá několik měsíců, kdy Vám tedy bude veškerá Vaše mzda zůstávat.

Váš návrh na povolení oddlužení Vám profesionálně zpracujeme s 99.7% úspěšností a se zárukou všech výše uvedených výhod.

Kontaktuje nás a my Vám ZDARMA vše vysvětlíme. Volejte 773 99 55 22 nebo nám napište.

 


Vrácení zabaveného auta exekutorem

Ohodnoťte článekFacebookMore...