Světlana Václavíková za lepší budoucnost

Světlana Václavíková, kandidát č. 3 za politickou stranu Volný blok do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v Jihomoravském kraji.

Bude pro mě ctí dáte-li mi Váš hlas. Kroužkujte kandidáta č.3 na volební listině Volného bloku pro Jihomoravský kraj při Parlamentních volbách, které se budou konat  8.-9. října 2021.

Děkuji Vám za projevenou důvěru.

Světlana Václavíková, kanditát č. 3 Volného bloku

 

Poselství kandidáta k volbám

Stěžejní jsou pro mě tato tři témata:

  1. Okamžité ukončení kovidového šílenství.
  2. Co nejrychlejší obnovení ekonomiky České republiky a to bez dopadu na běžného občana.
  3. Co nejrychlejší zrušení závislosti na vnějším diktátu Evropské unie.

 

Představení kandidáta

Po absolvování studia v Brně jsem byla distributorkou přírodně šetrných výrobků na českém trhu. Jsem vdaná 24 let a mám dvě děti. Od roku 2009 pracuji v rodinné firmě v Brně, kde se věnuji práci zaměřené na pomoc lidem, kteří se nachází v tíživé finanční situaci způsobené dluhy. 12 let se zabývám dluhovému poradenství a úspěšně jsem pomohla z dluhové pasti více jak šesti tisícům lidí.

V květnu 2021 jsem byla zvolena předsedkyní brněnské organizace Volný blok. Aktivně pomáhám straně v boji proti restrikcím současné vlády. Mimo jiné, jsem se velkou měrou zasloužila o vznik komunitního vzdělávacího spolku rodičů, kteří nesouhlasí s restrikcemi a převádí děti do individuální výuky, aby se mohly vzdělávat v kolektivu bez podmínek. Komunitní centrum nese název ,,Volňásek Brno“.

V Poslanecké sněmovně mám za cíl se naplno věnovat programu Volného bloku. Chci se především podílet na ústavně zaručeném právu na vzdělávání dětí bez podmínek, právu svobodně se rozhodnout o očkování, právu o zákazu cenzury na sociálních sítích a v médiích a zrušení pokut za porušení pravidel nouzového stavu a pandemického zákona.

Facebook Světlana Václavíková – Volný blok
Světlana Václavíková – Mé poselství k volbám

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Světlana Václavíková

5 (100%) 1 vote



FacebookMore...