Zanechte kontakt a my Vám zavoláme

Zavolejte nám, nebo na sebe do formuláře napište kontakt. 773 99 55 22

Jméno
Email
Telefon

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pozor na podvodné firmy

Zadlužení lidé a domácnosti se mohou již několik let pomocí osobního bankrotu zcela oddlužit a zaplatit svým věřitelům pouze 30% se svých dluhů.

Této možnosti, jak to u nás bývá, se ale chopili různé společnosti a podnikatelé, kteří se chtějí na úkor zadlužených lidí ještě přiživit.

3D cert objima muze a nabizi penize PODVODNICI

Další půjčky

Jejich webové stránky slibují oddlužení a pomoc s dluhy. Při jednání s nimi však zjistíte, že se Vás snaží naopak ještě více zadlužit dalšími půjčkami, i když vědí, že nejste schopni splácet ani dosavadní půjčky, a že tedy určitě nebudete schopni splácet další. Ve svých smlouvách samozřejmě nezapomněli na vysoké pokuty při nezaplacení třeba jen jedné splátky po termínu, vysoké úroky a nebo skryté poplatky.

Správci dluhů

Další způsob „pomoci“ jsou tak zvaní správci dluhů. Ti se Vás budou snažit přesvědčit o splácení svých dluhů u jednotlivých věřitelů jejich prostřednictvím, kdy Vám údajně domluví snížení Vašich splátek a přerozdělování Vašich peněžních prostředků jednotlivým věřitelům.

Když však opomeneme fakt, že za pouhé přeposílání splátek Vašim věřitelům si berou značnou odměnu pod hrozbou vysokých pokut vůči Vaší osobě, uvědomte si, že žádná banka nebo věřitelská společnost nebude s kýmkoliv o Vašich pohledávkách jednat (vyjma právním zástupcem) a už vůbec nepřistoupí na snížení splátek. O snížení výše splátek si navíc dlužník přeci může požádat sám.

Oddlužení za nejnižší cenu

Již jsme se několikrát setkali se společnostmi nebo s finančními poradci, kteří slibovali, že dlužníkovi sepíší návrh na povolení oddlužení za poměrně velmi nízkou finanční odměnu. Tyto návrhy však sepisují zcela záměrně tak, aby u soudu tento návrh neprošel. Soud dlužníka vyzve k doplnění svého návrhu popřípadě ho rovnou odmítne, protože nesplňuje podmínky oddlužení. Na to podvodní zprostředkovatelé čekají. Nabídnou vám nové zpracování návrhu již ve stavu, který bude splňovat všechny podmínky oddlužení. Za tento nový návrh si však samozřejmě nechají znovu zaplatit a najednou z velmi výhodné ceny se dlužník dostává spíše na nadstandardní cenu běžného zpracování insolvenčního návrhu.

Tato zkušenost se nám již několikrát potvrdila. Jedné naší klientce, kterou jsme samozřejmě oddlužili hned na první pokus, byl podáván jedním podvodníkem návrh 4x. Tyto návrhy obsahovali naprosto zjevné a úmyslné vady, aby nemohli u soudu projít. Bohužel to paní stálo dost peněz a jak sama říkala i ponížení, že si tak naběhla. Nyní však má již oddlužení povoleno a splácí věřitelům 30% ze svých závazků.

Proti těmto podvodníkům ještě jednou varujeme!!! Není to vůbec ojedinělé jednání. Snažte si oddlužovací společnost a spíše samostatné finanční poradce, kteří fungují na vlastní pěst, prověřit.

Nejnižší cena není spojena s nejvyšší kvalitou. Renomované společnosti za sepsání návrhu a dotažení oddlužení do samotného konce nezaplatíte o mnoho víc než těm nejlevnějším. Máte však jistotu, že takové společnosti zaplatíte pouze jednou.

Opravdu oddlužení

Obrovskou možností pro zadlužené lidi je však oddlužení dle zákona – osobní bankrot. Pokud jste zadlužení, nestačíte splácet své pohledávky a naděje na lepší zaměstnání je v nedohlednu, neváhejte.

Podáním návrhu na povolení oddlužení se Vám skutečně sníží Vaše dluhy až o 70% a během 5 let zaplatíte pouze 30% ze svých dosavadních dluhů.

Jsme společnost, která oddlužila několik tisíc zadlužených rodin. Naše úspěšnost u podaných návrhu na povolení oddlužení je 99,7%.

Zavolejte nám. Pomůžeme i Vám. 773 99 55 22


Podvodníci

3.4 (68.89%) 9 votesChyba při odesílání emailu. Email byl úspěšně odeslán. Děkujeme.