Zanechte kontakt a my Vám zavoláme

Zavolejte nám, nebo na sebe do formuláře napište kontakt. 773 99 55 22

Jméno
Email
Telefon

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Návrh na oddlužení – odborné zpracování

Novelou insolvenčního zákona účinnou k 1.7.2017 došlo k omezení dlužníků, kdy jim bylo zamezeno, aby si samy sepsali svůj návrh na povolení oddlužení. V současné době jim tento návrh musí sepsat a k soudu podat advokát, notář, exekutor nebo insolvenční správce.

Z důvodu, že úkony spojené s přípravou návrhu jsou poměrně rozsáhlé a časově náročné, rozhodla se advokátní kancelář JUDr. Andrea Palíková & Mgr. Tomáš Palík, sdružení advokátů využít našich služeb, kdy budeme dlužníky seznamovat s možností oddlužení, vysvětlíme jim princip oddlužení a pomůžeme jim s přípravou dodání potřebné dokumentace advokátní kanceláři. Za tyto služby nám dlužníci nehradí ničeho.

Splátky v oddlužení

Soudem Vám bude určena měsíční splátka Vašim věřitelům, kdy jim zaplatíte mínimálně 30% z jejich pohledávek a až 70% Vašich dluhů Vám může být nakonec prominuto. Vyhotovením návrhu na oddlužení a jeho podáním k soudu, Vám jsou ukončeny všechny splátky věřitelům. To znamená, že po dobu několika měsíců nebudete hradit žádné splátky a veškerá Vaše mzda Vám bude zůstávat. Tato doba bude pro Vás určitým obdobím klidu, kdy Vám vše co vyděláte zůstane a navíc po Vás nikdo nic nesmí vymáhat, včetně exekutorů a vymahačských agentur.

I po povolení oddlužení budou Vaše splátky dané soudem dramaticky nižší než souhrn všech splátek před podáním návrhu na oddlužení, a i nadále po Vás nikdo nesní ničeho vymáhat.

Oddlužení vám s naší pomocí bude povoleno. Budoucnost našich klientů bereme velmi vážně. Oddlužili jsme již několik tisíc našich klientů.

Zavolejte 773 99 55 22. Konzultace a poradna je ZDARMA.

Návrh na oddlužení 4.50/5 (90.00%) 2 votes
Sdílejte tento článek

Chyba při odesílání emailu. Email byl úspěšně odeslán. Děkujeme.